Öppettider: Måndag-Fredag kl 07:00 - 16:30.
Olsgårdsgatan 1, Malmö info@fargbygg.se 040 - 94 64 10
Comment are off

Vi som arbetar på Färg och Bygg

Vi som arbetar på Färg & Bygg

Välkommen att kontakta en av våra kompetenta medarbetare.

 

Stefan Andersson 0705-946410 stefan @fargbygg.se

Stefan Andersson
VD och Försäljning
0705-946410
stefan@fargbygg.se

Mikael Lundh 0705-946414 lundh@fargbygg.se

Mikael Lundh
Butiksäljare och Lager
0705-946414
lundh@fargbygg.se

Stefan L Andersson 0733-180609 sa@fargbygg.se

Stefan L Andersson
Tekniker och säljare Metall- och träfärg
0733-180609
sa@fargbygg.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lena Andersson 0706-455119 lena@fargbygg.se

Lena Andersson
Ekonomi och Ordermottagning
0706-455119
lena@fargbygg.se

Peter Nilsson 0708-117020 peter@fargbygg.se

Peter Nilsson
Färgtekniker
0708-117020
peter@fargbygg.se

Mikael Peterzén 0705-246424 mikael@fargbygg.se

Mikael Peterzén
Tekniker och säljare Metallfärg
0705-246424
mikael@fargbygg.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

André Andersson 0708-117022 andre.andersson@fargbygg.se

André Andersson
Tekniker och säljare Träfärg
0708-117022
andre.andersson@fargbygg.se

img_0539

Johanna Risberg
Butikssäljare och Marknadskoordinator
0730-386127
johanna@fargbygg.se

Ted Andersson 0705-946499 ted@fargbygg.se

Ted Andersson
Tekniker och säljare Träfärg
0705-946499
ted@fargbygg.se

Om författaren